همه از خدا می‌خواهند در پرسپولیس بازی کنند


سرپرست پرسپولیسی ها می گوید پس از دیدار آسیایی این تیم برابر حریف ازبکستانی با بازیکنان این تیم در رابطه با تمدید قرارداد صحبت خواهد شد.

میس دم – افشین پیروانی پس از پایان دیدار پرسپولیس برابر سایپا در میان خبرنگاران به صحبت پرداخت.

بازی برابر سایپا را چطور دیدید؟

 سال نو را به همه تبریک می گویم. در این بازی به خصوص در نیمه دوم بازی خوبی به نمایش گذاشتیم اما از موقعیت هایی که به دست آوردیم، نتوانستیم استفاده کنیم. از همه هواداران ممنونم که همیشه یار و یاور تیم ما بودند. به هر حال ما می خواستیم امروز قهرمانی خود را تثبیت کنیم؛ اما برای هفته های پیش رو افتاد.

شما هم معتقدید که گل اول سایپا آفساید بود؟

 اینکه آن گل آفساید بوده یا خیر را من نباید بگویم بلکه داور باید آن را تشخیص دهد. اجازه بدهید داور و کمیته داوران در این رابطه اظهارنظر کنند. هر کسی بازی را دیده می گوید آن توپ آفساید بوده است. ما داوران خوبی داریم اما به دلیل اینکه این مسئله به وجود نیاید به نفع ما سوت می زنند در دو سه هفته اخیر به ضرر ما قضاوت کردند. فکر می کنم جا داشت این بازی بهتر قضاوت شود.

عدم حضور بازیکنان ملی پوش در نتیجه به دست آمده در این دیدار موثر بود؟

 این نظر سرمربی تیم بود که وقتی بازیکنان ملی پوش روز گذشته رسیدند به دلیل خستگی در بازی امروز به میدان نروند. به هر حال بازیکنان ملی پوش ما بازیکنان بزرگی هستند؛ اما به غیر از آنها یکی دو بازیکن دیگر ما نیز در این دیدار حضور نداشتند.

درخواست کی روش مبنی بر حضور بازیکنان ملی پوش در اردوی تیم ملی و همزمانی آن با بازی های آسیایی پرسپولیس به ضرر این تیم نیست؟

 مطمئنا ما همه تلاشمان را می کنیم تا به عنوان نماینده ایران در گروه مان سرگروه شویم و از گروه مان صعود کنیم. به هر حال ما دو بازی سخت برابر السد و نسف قارشی داریم که باید در آنها به برتری برسیم.

آقای کی روش همیشه می گویند مگر تیم های ایرانی در آسیا چه افتخاری کسب کردند که بازیکنان ملی پوش را به تیم ملی نمی دهند. اولویت به حضور این بازیکنان در اردوی تیم ملی است.

 ما هم تلاش خود را می کنیم تا ان شاء الله امسال بتوانیم قهرمان شویم! (از پاسخ به این سوال طفره رفت.)

شما قبلا هم گفتید حرف های زیادی دارید اکنون نمی خواهید آنها را بیان کنید؟

 برای شما هم آرزوی موفقیت دارم! (او باز هم طفره رفت)

محسن مسلمان گفت باشگاه برای تمدید قرارداد با من صحبت نکرد و من هم از سپاهان پیشنهاد دارم نظر شما چیست؟

 مطمئن باشید پس از بازی برابر نسف قارشی به سراغ بازیکنان می رویم و یکی یکی با آنها درباره تمدید قرارداد صحبت می کنیم. تمام بازیکنان از خدایشان هست تا برای پرسپولیس به میدان بروند.

برای سایر تیم ها احترام قائلم اما باید بگویم هیچ باشگاهی در ایران بهتر و بزرگتر از پرسپولیس نیست و بنابراین همه دوست دارند در آن بازی کنند.

مدیران پرسپولیس می گفتند بعد از پایان سال مذاکره می کنند اکنون شما می گویید پس از بازی نسف قارشی؟

 مطمئن باشید دیر و زود دارد؛ اما سوخت و سوز ندارد. خیال هواداران راحت باشد./ورزش سه

 

 

بازی نسف قارشی را چطور می بینید؟

 نسف قارشی تیم خوبی است. آنها یکی از تیم های خوب آسیا به نام السد را بردند؛ اما ما می رویم تا بتوانیم برابر این تیم به برتری برسیم.

 

 

از  آقای گرشاسبی خبر دارید؟

 آقای گرشاسبی خودشان امشب می آیند و در این باره صحبت می کنند. اجازه بدهید نتیجه نهایی را بگیرند، بهتر است خودشان صحبت کنند.

 

 

آقای کی روش گفتند باید تعامل کرد شما به عنوان مدیر سابق تیم ملی در این باره نظری ندارید؟ این تعامل چطور باید به وجود بیاید؟

  به هر حال باشگاه ها و مسئولان فدراسیون و تیم ملی باید با هم به تعامل برسند. هم کی روش بازیکنان را می خواهد و هم مربیان تیم های باشگاهی به بازیکنان خود نیاز دارند. هم تیم ملی و هم باشگاه ها برای ما مهم هستند؛ اما باید همه دور یک میز بنشینند و در این باره به تعامل برسند.

 

 

به نظر شما آقای برانکو این تعامل را می پذیرد؟

  از خود آقای برانکو باید این سوال را بپرسید. به هر حال من به عنوان یک ایرانی همه تلاشم را برای پیشرفت فوتبال کشورم به کار می بندم.