با تخفیف ویژه رمضان، خودروی ژاپنی بخرید


نماینده رسمی Mitsubishi Motors ژاپن، شرایط فروش ویژه جهت ماه مبارک رمضان را در تعداد و مدت محدود اعلام کرد.

با تخفیف ویژه رمضان، خودروی ژاپنی بخرید

میس دم – شرکت آرین موتور نماینده رسمی Mitsubishi Motors ژاپن، شرایط فروش ویژه  ماه مبارک رمضان با تاکید بر دو خودرو اوتلندر بنزینی و خودرو لنسر را اعلام کرده است.

بر این اساس اوتلندر بنزینی در دو مدل 2017 و 2018 با قیمت های قطعی و تحویل فوری به فروش می‌رسد که در شرایطی بی سابقه، تعداد اقساط از 6 ماهه بدون سود شروع شده و تا 36 ماه نیز ادامه دارد. در شرایط فروش نقدی این شاسی بلند ژاپنی تخفیف ویژه خرید نقدی نیز در نظر گرفته شده است.

اوتلندر تیپ 5 دارای امکانات ویژه ای از قبیل 7 کیسه هوا، سنسور پارک جلو و عقب، ترمز دستی برقی، کنترل پایداری فعال (ASC) و کنترل کشش (TCL)، ترمز کمکی در هنگام حرکت در سطوح شیب‌دار (HSA)، د.ربین 360 و …. است.

خودرو لنسر با مدل 2018، قیمت قطعی، تحویل فوری و تخفیف خرید نقدی نیز به فروش میرسد، در طرح فروش اقساطی این خودرو تعداد اقساط از 6 ماهه بدون سود شروع شده و تا 60 ماه نیز ادامه دارد.

این سدان ژاپنی با بهره مندی از آپشن هایی مانند چرخش چراغ های جلو در پیچ ها (AFS)، پدال های منیزیومی تعویض دنده پشت فرمان، 6 کیسه هوا، رینگ های 18 اینچی و … خودرو ایده آلی برای خانواده های ایرانی است.

شرایط فروش نقدی مشارکتی

با تخفیف ویژه رمضان، خودروی ژاپنی بخرید

شرایط فروش اقساطی

با تخفیف ویژه رمضان، خودروی ژاپنی بخرید

اقتصادانلاین