در انتخاب گردنبند به چه نکاتی باید توجه کرد؟


در این مقاله به شما خواهیم گفت که جواهرات و به خصوص گردبندهای خود را چگونه و بر چه اساسی استفاده کنید. مثلا یاد خواهید گرفت که گردنبندهای خود را بر اساس اندام، نوع لباس و بلندی یا کوتاهی گردن خود انتخاب کنید.

در انتخاب گردنبند به چه نکاتی باید توجه کرد؟

میس دم – در این مقاله به شما خواهیم گفت که جواهرات و به خصوص گردبندهای خود را چگونه و بر چه اساسی استفاده کنید. مثلا یاد خواهید گرفت که گردنبندهای خود را بر اساس اندام، نوع لباس و بلندی یا کوتاهی گردن خود انتخاب کنید.

اندازه گردن:

اگر گردن بلند ومناسبی دارید می توانید ازگردنبند هایی که به دور گردن مثل دستنبند بسته می شوند استفاده کنید. این مدل گردنبندها ها گردن شما را مناسب تر نشان می دهد.

اگر گردن  خیلی باریک و بلند دارید هرگز از های طوقی شکل با پهنای کم انتخاب نکنید.

اگر گردن کوتاهی دارید می توانید از ترکیب دوتایی گردنبندهای ظریف استفاده کنید، البته توجه داشته باشید با یقه هفت یا مدل یقه های باز ست کنید. همچنین بلندی گردنبندتان تا بالای سینه هایتان باید باشد.

یقه لباس:

قبل از انتخاب گردنبند به یقه لباستان توجه کنید، با یقه های صاف به جای گردنبند بهتر است به جای گردنبند، گوشواره ای مناسب بپوشید.

اگر یقه بسته مانند یقه پولو پوشیده اید می توانید گردنبندهای بلند و چند تایی پر زرق و برق را با هم بپوشید اما زنجیرها و آویزهای کوچک بر روی این یقه کم ارزش و بد به نظر می رسند.

اندازه گردنبندتان طوری باید باشد که بالای یقه لباستان قرار گیرد، هرگز گردبندتان را روی مرز یقه قرار ندهید زیبایی زیبایی یقه و گردنبنتان گرفته می شود.

با بلوزهای رکابی یا تاپ ها می توانید گردنبندهای بلند چند رشته ای ست کنید.

فرم بالاتنه:

اگر سینه های بزرگی دارید از پوشیدن گردنبندهای بزرگ و بلند پرهیز کنید چون سینه های شما را بزرگ تر نشان می دهند.

اگر سینه های بزرگی دارید می توانید آویزهای کوچک را چند تایی بر گردن کنید به شرطی که بلندی گردنبندتان تا بالای چاک سینه برسد، هرگز اجازه ندهید زنجیر گردنبندتان از مرز چاک سینه بگذرد.

همچنین اگر شانه های مایل یا چاقی دارید، از گردنبندهای ظریف رشته ای مهره دار یا مدل های مکعبی و گردبندهایی که با تکه های هندسی درست شده است، استفاده کنید. اگر به گردنبندهای بلند علاقمندید یادتان باشد بلندی گردنبندتان حداکثر باید تا بالای ناف باشد.

تعداد زیادی زنجیرهای طلا را با هم به گردنتان نیاویزید. گردنبندهای بزرگ و شلوغ را با گوشواره های غول پیکر نپوشید حتی اگر از یک ست باشند./جدیدترین