راز آسیب دیدگی بازیکنان استقلال چیست؟!


بازیکنان استقلال از بدنسازی مربی ایرلندی ناراضی هستند و معتقدند دلیل بیشتر آسیب دیدگی بازیکنان به همین علت است.

میس دم – بازیکنان استقلال از بدنسازی مربی ایرلندی ناراضی هستند و معتقدند دلیل بیشتر آسیب دیدگی بازیکنان به همین علت است.

 

تیم استقلال در سال گذشته به دلیل مشکلات ابتدای فصل نتوانست در کورس قهرمانی با پرسپولیس قرار بگیرد. با اضافه شدن وینفرد شفر، سرمربی استقلال اصلا از اوضاع بدنی آبی‌ها رضایت نداشت. شفر از روز اولی که به تمرین استقلال رفت تا به حال، بیشترین نارضایتی‌اش را از وضعیت بدنی استقلال اعلام کرده است.

 

شفر در بیشتر نشست های خبری اش هم از وضعیت بدنی بازیکنان شکایت می کند. نمونه اش وقتی شاگردان وینفرد شفر در آخرین روز سال هم برابر العین امارات در ورزشگاه آزادی به تساوی یک بر یک دست یافتند پس از این بازی نیز، شفر اعلام کرد که بدنسازی ابتدای فصل دلیل خستگی و به اصطلاح کم آوردن بازیکنان بوده است.

 

موضوع آسیب دیدگی های بازیکنان استقلال پیش از شروع فصل جاری و از تیرماه آغاز شد. ابتدا امید ابراهیمی و سپس محسن کریمی به ترتیب از ناحیه شکم و کتف تحت عمل جراحی قرار گرفتند و در ادامه بازیکنانی همچون فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، لئوناردو پادوانی، علی قربانی، یعقوب کریمی، خسرو حیدری و تعدادی دیگر به جمع مصدومان تیم اضافه شدند.

 

این در حالی بود که اختلافاتی میان کادر فنی و پزشکی استقلال بوجود آمده و در برهه ای از جمله برپایی اردوی ارمنستان هیچ یک از اعضای اصلی کادر پزشکی استقلال در سفر به ایروان کاروان تیم را همراهی نمی کردند.

 

جالب است بدانید که در اردوی قبل از بازی استقلال برابر العین، تعدادی از بازیکنان از نوع بدنسازی میک مک درموت مربی ایرلندی در ابتدای فصل گلایه کردند. آنها اعتقاد داشتند در اردوی پیش فصل در ارمنستان به خوبی بدنسازی نکرده و بسیاری از بازیکنان دچار مصدومیت شدند./جام