مدل های رنو داستر به روز می شوند


داچیا، برندی که داستر را در انگلستان تولید و عرضه می کند، به تازگی طیف مدل های این خودرو را با افزودن دو نسخه جدید به روز کرده است.

مدل های رنو داستر به روز می شوند

میس دم – داچیا، برندی که داستر را در انگلستان تولید و عرضه می کند، به تازگی طیف مدل های این خودرو را با افزودن دو نسخه جدید به روز کرده است.

به گزارش خبرخودرو، طیف مدل های داستر اکنون شامل مدل های اکسس، ایر و Nav+ است.

مدل جدید ایر این خودرو دارای تهویه هوا، رادیو، اتصال بلوتوثی، صندلی راننده قابل تنظیم ارتفاع، رینگ های 16 اینچی، سپرهای جلو و عقب هم رنگ بدنه، شیشه های جلوی برقی، USB و AUX و چراغ های مه شکن جلو است.

تریم Nav+ این خودرو از MediaNav Evolution، سنسورهای پارک عقب به همراه دوربین و رینگ های آلیاژی 16 اینچی Tyrol است. این خودرو هم چنین از شیشه های عقب برقی، آینه های کناری گرم شونده و قابل تنظیم برقی، کامپیوتر on-boar، فرمان چرمی و روکش پارچه ای گرافیت بهره می برد.

مدل های اکسس و ایر داستر با موتور 1.6 SCe 115 عرضه می شوند. مدل Nav+ این خودرو با موتور TCe 125 و 1.5 dCi 110 عرضه می شود.

تمام نسخه های داستر با ساختار دو و چهار دیفرانسیل عرضه می شوند. گیربکس اتوماتیک شش سرعته EDC در نسخه Nav+ این خودرو ارائه می شود.

داچیا اعلام کرده که طیف مدل های داستر جدید اکنون قابل پیش فروش است و تحویل آن به مشتریان از آوریل 2018 آغاز می شود./خبرخودرو