فصل بعد هم در پرسپولیس می‌مانم


بشار رسن هافبك بازیساز و عراقی پرسپولیس كه توانایی بازی در دو سمت زمین به عنوان وینگر را دارد، برای فصل بعد نیز به صورت قطعی در جمع سرخپوشان می‌ماند.

میس دم – این بازیكن البته با باشگاه قرارداد دارد ولی موضوع اینجاست كه زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی‌‌اش به گوش می‌رسید. اولین بار، روزنامه خبرورزشی موضوع جدایی احتمالی این بازیكن را منتشر كرد كه واكنش‌های مختلفی نیز در پی داشت تا اینكه بشار رسماً مصاحبه‌ای انجام داد و ضمن تأیید خبر خبرورزشی اعلام كرد از كشور‌های قطر، امارات، عربستان و همچنین لیگ داخلی عراق پیشنهاد دارد كه علاوه بر اینها، سه باشگاه ذوب‌آهن، سپاهان و پیكان نیز به او پیشنهاد همكاری داده‌اند ولی فعلاً قرار بر جدایی‌‌اش نیست.

از سوی دیگر برانكو ایوانكوویچ نیز اعلام كرد این بازیكن را برای فصل بعد می‌خواهد و قرار نیست او را از دست بدهد. به همین علت، بشار قبل از ترك تهران در مذاكره رسمی با مدیران باشگاه به آنها اعلام كرد در لیگ هجدهم، پیراهن پرسپولیس را به تن می‌كند. قرارداد این بازیكن احتیاجی به تمدید ندارد اما برای دریافت كارت بازی در فصل آینده، باید قبل از شروع فصل سری به سازمان لیگ بزند./خبرورزشی