استقبال از حضور سایپایدک در سيزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات تهران


حضور سازمان خدمات پس از فروش سایپا در سيزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو با استقبال بازدید کنندگان روبرو شد.

استقبال از حضور سایپایدک در سيزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات تهران

میس دم – حضور سازمان خدمات پس از فروش سایپا در سيزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو با استقبال بازدید کنندگان روبرو شد.

 سازمان خدمات پس از فروش سایپا در این نمایشگاه به معرفی قطعات داراي گارانتي با برند و بسته‌بندی اصلي و همچنين معرفي قطعات و خدمات آپشن و خدمات كارت طلايي پرداخته است. همچنين در اين نمايشگاه، آخرين دستاوردها و تكنولوژي‌هاي آموزش فني سايپايدك به نمايش در مي‌آيد.

ارتباط مستقیم با تامین کنندگان و مصرف کنندگان قطعات یدکی از دیگر فعالیت‌های غرفه سایپایدک در این نمایشگاه است.

معرفی دستاوردها، ظرفیت‌ها، بسترسازی برای توسعه مبادلات و همکاری‌های تجاری، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی و ایجاد ارتباط‌های جدید تجاری از مهمترین اهداف سایپایدک برای حضور در این نمایشگاه به شمار مي‌رود.

سيزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شده و تا 24 آبان پذیرای بازدید کنندگان است.

گروه خودروسازی سایپا با شرکت‌های سازه گستر و 25 شركت قطعه ساز زير مجموعه، مگاموتور و 27 شركت قطعه‌ساز زير مجموعه، سایپایدک، فنرسازی زر، رینگ سایپا، خدمات فنی رنا، ایندامین، پلاسکوکار، رادیاتور ایران، سایپا شیشه، سایپا آذین، قالب‌های بزرگ صنعتی و ‌سايپا پرس در اين نمایشگاه حضور دارد./روابط عمومی سایپایدک