شوک بزرگ به پرسپولیس؛ محرومیت 6 ماهه خرید بزرگ سرخپوشان؟


در فاصله مانده به برگزاری جلسه رسیدگی به این موضوع در کمیته تعیین وضعیت بازیکنان، شایعات زیادی به گوش می‌رسد از جمله اینکه ترابی ممکن است جریمه نقدی شود و تراکتورسازی هم از دو پنجره محروم شود.

میس دم – فصل نقل و انتقالات به غیر از جابجایی های مالی عجیب وغریب دعوا، حاشیه و جنجال هم به دنبال دارد.انتقال مهدی ترابی به پرسپولیس یکی از هیجان انگیزترین انتقال های تابستان لیگ برتری‌ها بود اما جنجالی شد.

باشگاه تراکتورسازی اعتقاد دارد که مهدی ترابی اواخر لیگ هفدهم (فروردین ماه 97) با این باشگاه قرارداد بسته و چک هم گرفته است. این در حالی است که ترابی در پایان لیگ به پرسپولیس پیوست اما به دلیل محرومیت این تیم از نقل و انتقالات نیم‌فصل اول را در سایپا سپری می‌کند و در نیم‌فصل دوم به پرسپولیس می‌رود. با این حال مسئولان تراکتورسازی اعتقاد دارند که ترابی بازیکن آنهاست نه پرسپولیس.

در فاصله مانده به برگزاری جلسه رسیدگی به این موضوع در کمیته تعیین وضعیت بازیکنان، شایعات زیادی به گوش می‌رسد از جمله اینکه ترابی ممکن است جریمه نقدی شود و تراکتورسازی هم به دلیل عقد قرارداد با این بازیکن از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شود.مسئولان باشگاه تراکتورسازی با وجود اینکه واکنش رسمی به این شایعات نشان نداده‌اند اما اعلام کرده‌اند که مستندات کافی در اختیار دارند و با این شرایط محروم نمی‌شوند و ترابی هم بازیکن آنهاست.

حال باید دید چه اتفاقی در جلسه امروز رخ می‌دهد و این شایعات تا چه اندازه رنگ واقعیت به خود می‌گیرد./ایران ورزشی