آخرین شایعات داغ بازار نقل و انتقالات/ شاه ماهی قرمزها مشتری جدید پیدا کرد


دنیای فوتبال هر روز شاهد شایعاتی از انتقال بازیکنان صاحب نام به تیم‌های مختلف است که برخی از آن‌ها تبدیل به واقعیت می‌شود.

میس دم – به نقل از سایت «گل» هر روز در دنیای فوتبال شایعاتی از انتقال بازیکنان با مبالغ‌ سرسام آور منتشر می‌شود.

اولین اخبار نقل و انتقالات مربوط به انتقال احتمالی دریس مرتنز به منچستریونایتد است.شیاطین سرخ تصمیم بر آن دارند تا قراردادی را با این بازیکن 30 ساله بلژیکی را که در دو فصل گذشته توانسته است 45 گل به ثمر برساند،امضا کنند.همچنین رقم خروج این بازیکن از تیم ایتالیایی ناپولی نزدیک به 25 میلیون پوند است و این موضوع احتمال جذب این بازیکن توسط تیم منچستر را دو چندان می کند.

بارسلونا به دنبال نیماری جدید 

تیم بارسلونا قصد دارد تا در نقل و انتقالات تابستان رودریگو ، ستاره خط حمله تیم سانتوس برزیل  را که تنها 17 سال سن دارد جذب کند.گفتنی است در بسیاری از رسانه ها و اخبار این بازیکن جوان را با نیمار ،بازیکن سابق آبی اناری ها  مقایسه می کنند و از سویی این احتمال را می دهند که او بتواند جای خالی نیمار را در تیم بارسلونا پر کند.گفتنی است رودریگو باید تا سال 2022 قرارداد داشته و تیم بارسلونا تنها می تواند با پرداخت 50 میلیون یورو این بازیکن را جذب کند.

رئال مادرید در فکر جذب گریزمان به جای صلاح

گفتنی است تیم رئال مادرید در تلاش است تا در اولین خرید خود پس از باز شدن پنجره نقل وانتقالات در ماه تابستان محمد صلاح ستاره مصری تیم لیورپپول را جذب کند.اما از سویی دیگر مسئولان تیم رئال مادرید این احتمال را داده اند اگر  لیورپول صلاح را با قیمتی کمتر از 200 میلیون یورو نفروشند این بازیکن را دیگر نخرند و به جای آن با رقمی نزدیک به 100 میلیون یورو آنتونی گریزمان را از تیم همسایه خود یعنی اتلتیکومادرید جذب کنند.

رئال به دنبال یک دروازه بان جدید

کهکشانی ها به فکر آن هستند تا پس از پایان این فصل از مسابقات فوتبال اروپا تعدادی از دروازه بان های بزرگ دنیا از جمله کوروتیس و آلیسون را به تیم خود بیاورند و در قبال آن کاسیلا ،دروازه بان دوم تیم خود را به فروش بگذارند و همچنین کیلور ناواس را به عنوان دروازه بان دوم خود بر روی نیمکت قرار دهند.

همچنین رئال مادرید در روزهای گذشته در تلاش بود تا داوید دخیا دروازه بان جوان تیم منچستریونایتد را به تیم خود بیاورد ولی این احتمال توسط خوزه مورینیو ،سرمربی بازیکنان تیم منچستریونایتد از بین رفت.

آلگری جانشین ونگر خواهد شد

گفته می شود مسئولان تیم آرسنال قصد دارند تا در پایان فصل و پس از خداحافظی آرسن ونگر پس از 22 سال سرمربیگری آلگری ، سرمربی حال حاضر تیم یوونتوس را به تیم خود بیاورند.همچنین باید گفت سرمربی هایی که احتمال داده می شوند به تیم آرسنال بیایند مبلغی 200 میلیون پوندی را درخواست کرده اند تا بتوانند ساختار های اصلی تیم را تغییر دهند

بارسلونا علاقه ای به بازگشت تیاگو ندارد

گفته می شود تیاگو آلکانترا رویای آن را دارد تا پس از چند سال دوری از تیم بارسلونا به تیم بازگردد و به روزهای اوج خود بازگردد .همچنین باید گفت که مسئولان و سرمربی این تیم تا به این لحظه هیچ علاقه ای به بازگشت تیاگو نشان نداده اند و این احتمال را نزدیک به صفر نگه داشته اند.

آلکانترا چند سال پیش زمانی که پپ گواردیولا از تیم بارسلونا به تیم بایرن مونیخ رفت همراه او راهی این تیم شاد و حالا برای آن که این بازیکن به تیم بارسلونا باز گردد باید مبلغی حدود 50 تا 60 میلیون یورو بایدبه تیم بایرن پرداخته شود.