گرانی فروشی بلیط هواپیما تخلف است/ مسافران تخلفات را گزارش دهند


سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: هیچ دستورالعملی برای افزایش قیمت بلیط‌های هواپیما به شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ نشده است.

گرانی فروشی بلیط هواپیما تخلف است/ مسافران تخلفات را گزارش دهند

میس دم – رضا جعفرزاده ضمن با اشاره به خرید بلیط هواپیما توسط مسافران از دفاتر و سایت‌های مجاز، بیان کرد:​ به دفعات از مسافران هوایی کشور درخواست کرده ایم که بلیط هواپیمای خود را از دفاتر مجاز خریداری کنند­ و اگر در سایت‌ها و شرکت‌های فروش بلیط هواپیما با قیمت‌هایی بالاتر از قیمت‌های شرکت‌های هواپیمایی مواجه شدند حتماً به این سازمان اطلاع رسانی کنند.

وی در ادامه افزود:​ دفتر نظارت بر عملکرد شرکت‌های هواپیمایی در سازمان هواپیمایی کشوری به شرکت‌ها توصیه کرده است که نسبت به نحوه توزیع بلیط هواپیما‌های خود نظارت داشته باشند تا اگر کسی خارج از نرخ اعلام شده توسط شرکت اقدام به فروش بلیط هواپیما کرد، با متخلفات برخورد شود.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار کرد:​ سازمان هواپیمایی کشوری پیش از این بار‌ها با شرکت‌های متخلف و سایت‌های سودجو برخورد کرده است که از آن جمله می‌توان به لغو مجوز ۸ دفتر هواپیمایی و تعلق ۲۰ مجوز دفاتر متخلف و همچنین معرفی چندین سایت غیرمجاز به مراجع ذیصلاح اشاره کرد.

جعفر زاده خاطر نشان کرد:​ مردم می‌توانند در صورت برخورد با متخلفین مراتب را با سامانه سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس CAO.IR اعلام کنند­ و اطمینان خاطر داشته باشند که این سازمان با متخلفین برخوردی قاطع خواهد داشت./میزان