جنجال 200 هزار يورويی در قرارداد برانكو!


اخیراً باشگاه پرسپولیس و برانكو ایوانكوویچ بر سر یك موضوع به مشكل خوردند كه بسیار عجیب بود.

میس دم – اخیراً باشگاه پرسپولیس و برانكو ایوانكوویچ بر سر یك موضوع به مشكل خوردند كه بسیار عجیب بود.

مربی كروات ناراحت بود كه چرا باشگاه دستمزدش را پرداخت نمی‌كند؟ این ناراحتی همچنان ادامه‌دار است و تبدیل به یك مشكل شده. برانكو حتی هنوز قراردادش را به صورت رسمی با باشگاه تمدید نكرده و منتظر است تا پرسپولیس در این زمینه اقدامی انجام دهد.

ولی در ماجرای پرداختی‌ها به برانكو، مشكلی پیش آمد كه در نوع خود جالب بود. باشگاه پرسپولیس كه قصد داشت گزارشی از پرداخت‌های خود به برانكو ارائه دهد، اعلام كرد در یكی از تاریخ‌ها مبلغ 200 هزار یورو به او پرداخت كرده‌اند. پرسپولیس تأكید داشت با پرداخت این پول، برانكو بخش اعظمی از قراردادش را دریافت كرده ولی سرمربی كروات هرچه فكر می‌كرد یادش نمی‌آمد آن پول را گرفته‌؛ «مطمئنید این پول را به من داده‌اید؟» او ابتدا از باشگاه خواست تا زمان دقیق پرداخت پول به همراه اسناد خود را به او ارائه كنند.

باشگاه اما به خاطر گرفتاری‌های فراوان كمی تعلل به خرج داد تا اینكه برانكو در یكی از سفرهای خارجی‌اش توانست گردش مالی حسابش را بگیرد و آن را به ایران بیاورد. مربی كروات پس از ورود به ایران، به حسابدار معتمد خود گفت بررسی‎‌های نهایی را روی حساب‌ها انجام دهد. ظاهراً این بحث مربوط به زمان طاهری بود و گرشاسبی معتقد بود برانكو این پول را در دوران مدیریت قبلی دریافت كرده است.

به همین خاطر برانكو مجبور شد پرینتی 30 صفحه‌ای از حساب خود بگیرد و به حسابدار معتمدش بسپارد. پس از بررسی‌ها او به باشگاه اعلام كرد چنین پولی دریافت نكرده است. باشگاه هم پس از بررسی حساب‌های خود به مرد كروات اعلام كرد در این زمینه دچار اشتباه شده‌اند و چنین پولی به او نداده‌اند. به نوشته خبرورزشی، حال این سؤال پیش می‌آید كه آیا 200 هزار دلار از حساب‌های باشگاه ناپدید شده و یا واقعاً یك اشتباه در این زمینه رخ داده است؟ طبیعتاً تمام اسناد و مدارك در پرسپولیس مشخص است و چطور ممكن است باشگاه به اشتباه به برانكو بگوید 200 هزار یورو به او در گذشته پرداخت كرده‌اند؟/خبرورزشی