استقلال با برنامه پیش می‌رود و قوی است اما باید مراقب ما باشد!


هافبک مشکی پوشان مشهد از شانس بقای این تیم در لیگ برتر و تقابل با استقلال تهران در هفته بیست و هفتم صحبت کرد.

میس دم – قاسم دهنوی درباره اولین شکست مشکی پوشان مشهد در سال جدید مقابل استقلال خوزستان گفت: متاسفانه نتیجه بازی را برگزار کردیم اما بازی خوبی را شاهد بودیم. شانس‌های زیادی برای گلزنی داشتیم ولی نتوانستیم. دقیقه 4 بازی اگر داور خطای روی پیام ملکیان را اعلام می‌کرد می‌توانستیم با ضربه پنالتی جریان بازی را در دست بگیریم.

او ادامه داد: حالا شرایط ما سخت تر شده و نمی‌دانیم چطور باید چهار بازی پیش رو را برنده شویم تا از سقوط فرار کنیم؛ کمتر از یک درصد برای بقا شانس داریم. استرس و عدم تمرکز بازیکنان به هر حال تاثیرگذار است و نتوانستیم در بازی با استقلال در ضربات آخر خوب عمل کنیم.

دهنوی درباره روی کار آمدن داوود مهبادی در مشکی پوشان گفت: اگر در همین بازی نتیجه می‌گرفتیم سرمربی می‌توانست خیلی راحت تر کار کند و برای بازی‌های آینده امید داشته باشیم. به هر حال چهار بازی خیلی سختی مقابل مدعیان کسب سهمیه داریم و فکر می‌کنم کار سختی خواهند داشت.

دهنوی درخصوص بازی هفته آینده برابر استقلال تهران گفت: از زمانی که سرمربی آنها تغییر کرده خیلی با برنامه پیش می‌روند و قوی هستند. تیم قابل احترامی هستند که همیشه بازی با آنها سخت است اما در این بازی آنها باید مراقب ما باشند چون با شرایط فعلی ما در جدول هیچ چیزی برای از دست دادن نخواهیم داشت. فکر می‌کنم بازی خوبی خواهیم داشت.

هافبک مشکی پوشان افزود: سبک بازی آنها بسیار متفاوت تر شده و در آسیا هم حضور دارند. مطمئنا مقابل ما بی مهابا حمله نمی‌کنند و حساب شده عمل می‌کنند. /ایلنا